Usługi księgowe

Usługi księgowe - Merten.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną ofertę dla pracowników ochrony zdrowia. Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z tą branżą potrafimy zoptymalizować wydatki na księgowość. cena tej specjalnie zaprojektowanej oferty wynosi już od 119 zł. Usługi księgowe w tej cenie obejmują przede wszystkim bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz roczne deklaracje podatkowe.

Dzięki temu nie trzeba być na bieżąco za ciągle zmieniającymi się przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Więcej szczegółowych informacji na temat specjalnej oferty usług księgowych dedykowanych dla lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego znajduje się na stronie: https://kuczawska.pl.

Księgowość dla lekarzy

Mamy świadomość, że szczególną cechą zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub własnej działalności koniecznością jest dopilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza oferta uwzględnia specyfikę zawodu lekarza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykształconej kadrze prowadzimy księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

mamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych i ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres naszych usług w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, sporządzanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie deklaracji ZUS a także rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Poza usługami dla lekarzy oferujemy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych profesji z branży medycznej z uwzględnieniem ich szczególnych cech. Mamy świadomość, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego kosztami i potrafimy odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z przedstawicielami różnych zawodów potrafimy sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników branży medycznej. To sprawia, że nasze usługi zapewniają sto procent gwarancji zadowolenia klientów z nami współpracujących.