Endermologia sprzętem LPG Alliance – jak to działa?

Endermologia sprzętem LPG Alliance – jak to działa? - Merten.plEndermologia jest wyszczuplającym zabiegiem pod wysokim ciśnieniem, który pomaga zwalczyć skórkę pomarańczową i tuszę we wskazanych obszarach ciała. Ujędrnia skórę, odejmuje lat i dodaje sprężystości, a spektakularne rezultaty można dostrzec już po trzech zabiegach. Jest to aktualnie najlepszy sposób na polepszenie wyglądu skóry i kształtowanie sylwetki w salonie kosmetycznym.

Masaż wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem z wykorzystaniem specjalistycznej głowicy, która zbudowana jest z dwóch rolek i komory ssącej pomiędzy nimi, na skutek czego wskazana partia ciała masowana jest w podobny sposób od zewnętrznej jak i od wewnętrznej strony. Pacjentki zakładają specjalny kombinezon, aby masaż był w pełni pozbawiony ryzyka i bezbolesny. Endermologia może modelować figurę, albo kontury twarzy. Zabieg zajmuje od 10 do 40 minut w zależności od oczekiwań pacjentki i wybranej partii ciała.

Maszyna Alliance to najnowsza odmiana. Działa o wiele szybciej, aniżeli tradycyjny model. Nowa głowica do zabiegów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która w tym samym czasie uaktywnia utratę tłuszczu. Urządzenie Alliance powoduje zmniejszenie tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Klientka nie czuje uczucia bólu i ucisku, a raczej relaksujący masaż, który umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek, tak aby po masażu ciało było odchudzone, bez cellulitu, a cera wyglądała młodziej.

Endermologia lpg alliance w naturalny sposób aktywizuje odbudowę i tworzenie się odmładzających składników skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i stosowany w medycynie estetycznej już od dawna. Masaż eliminuje również toksyny z naszego ciała, zmniejszając obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, więc Endermologia lpg alliance skuteczna jest także w walce z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to aktualnie najczęściej stosowany masaż dla pięknego ciała – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.